Onze vereniging in de kijker tijdens de warmste week

meter hilde heijnen op de warmste week

Ook dit jaar zijn enkele actievoerders richting domein Puyenbroeck getrokken om hun actie voor onze vereniging voor te stellen, rechtstreeks in de uitzending of met een filmpje in de coulissen van de warmste week. Tess en mama Jill mochten bij Eva langs om hun actie ‘Blue Lips for Life’ voor te stellen. Meter Hilde Heijnen vergezelde Tommy en Liliane die hun acties ‘De warmste rit’, ‘Race Across Italy’ en ‘Snoepzakjes for life’ voorstelden en de 6 vriendinnen uit Opwijk die Taarten bakten tijdens een ‘buurtfeest’ mochten ook hun actie voorstellen. Dank aan alle actievoerders voor deze extra aandacht voor pulmonale hypertensie!

bluelipsforlife

dewarmsterit

FacebooktwitterpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwitterpinterestlinkedintumblrmail